DĖMESIO 6A Gyventojai

Š.m. spalio 31d. šalto vandens tiekimo sistemoje įvyko avarija. dėl šios priežasties š.m. lapkričio 2d. nuo 8.00 iki 17.00 val., bus atliekami remonto darbai atsiradusiems trūkumams pašalinti. Remonto darbų metu, namui bus nutrauktas vandens tiekimas. Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Gerb.Šiaulių katedros parapijiečiai

Pagal seną Katalikų Bažnyčios tradiciją, artėjant Kalėdų šventei parapijos kunigai lanko savo parapijiečių namus. Kalėdojimo tikslas tai pašventinti namus, artimiau susipažinti su tikinčiaisiais, aplankyti ligonius.

Lapkričio mėnesį Ginkūnuose kalėdos Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros kunigai.
Žeimių g. 6a ir 6b namuose kunigai lankysis š.m. lapkričio 24d. nuo 16 iki 20val.

Kurie priimtumėte kunigą kalėdoti maloniai prašome iki lapkričio 1 d. paskambinti į Šiaulių katedros parapijos raštinę tel. 841 528077, 8615 26555. Arba informuokite savo seniūnaitį.

Pasiruoškime žiemai

Artėjant žiemai kviečiame visus kas gali ir nori šį savatgali, tai yra spalio 17d. padirbėti “mini” talkoje. Renkame kieme apie 13val. Negalintys, bet norintys ka nors nudirbti kiemo labui – visada gali parodyti iniciatyvą ir savanoriškai pasidarbuoti 🙂

Prasidėjo šildymo sezonas

Prasidėjo šildymo sezonas, todėl prašome gyventojų pasitikrinti ar Jūsų bute yra užpildyti radiatoriai, nuorinta sistema, ar nėra vandens nuotekių.
Jei kyla kokiu klausimų dėl šildymo, skambinkite 8-686 58950.