Visus bendrijos narius kviečiame prisijungti prie mūsų grupės facebook 🙂 grupės pavadinimas : DNSB Žeimių 6a ir 6b – Gluosnis

Kurkime švarią aplinką!

Puiku, jei vaikai Jums padeda namų ruošoje, išneša šiuksles. Tačiau būkite tikri, jog išnešamas šiukšlių maišas nėra per sunkus vaikui, patogus paimti, nešti ir ĮMESTI į šiukšlių konteinerį. Nepamirškite rūšiuoti, o išmestas atliekas suspauskite, tada konteineriai nebus PERPILDYTI, nesimėtys šiukšlės. Dėkojame už supratingumą !

Gyventojų dėmesiui

Š.m. vasario 24 d. Žeimių g. 6A trečioje laiptinėje, bei Žeimių g. 6B pirmoje laiptinėje buvo pakeistos telefonspynės, ko pasėkoje pasikeitė įėjimo į laiptinę kodai (4 skaičiai po raktelio).

Sistema visiškai paruošta įjungimui. Tačiau bus paleista š.m. vasario 26d.

Iki sistemos paleidimo, visi šių laiptinių gyventojai SMS žinutėmis gaus naujus kodus (bus siunčiama numeriais įtrauktais į kelio užtvaro sistemą).

Gyventojai kurių numeriai yra pasikeitę, ar negaus SMS iki 25d. prašau apie tai informuoti bendrijos pirmininką, siunčiant SMS nr. 866609990 (žinutėje nurodant namo, buto nr.). Kodas bus atsiųstas į numerį iš kurio bus gauta SMS žinutė.

Prie naujo tipo sistemos gali būti „priderinami“ magnetiniai raktai (nereikia rinkti kodo, labai patogu vaikams). Šitokio rakto kaina turėtų būti iki 5EU.