2016 09 21

Šiandien UAB „Kotesa“ informavo, kad yra gavusi reikalingas magistrales, kad būtų galima suremontuoti laiptinių prieigos sistemas. Pagal galimybes, darbai bus atliekami kuo greičiau.

Žeimių 6A  3 laiptinėje, ir Žeimių 6B 1 laiptinėje yra sumontuotos magistralės, prie kurių yra galimybė prijungti „magnetukus“ su kuriais nereikia rinkti kodo, o tik prie domofono pridėti „pakabuką“. Kad aktyvuoti šia funkciją, vienai laiptinei reikia užsakyti ne mažiau 20 „pakabukų“. Gyventojus norinčius įsigyti šiuos „pakabukus“ prašau informuoti bendriją el.paštu ar sms žinute numeriu 866609990 kur būtina nurodyta namo/buto nr . ir kiek „pakabukų“ norite.

Gautas pranešimas iš AB „Šiaulių energija“, kad Žeimių 6B name yra netikslių karsto vandens skaitiklių parodymų (po gyventojų skundų). Gavus pranešimą buvo atlikta duomenų nuskaitymo įrangos diagnostika, po kurios nustatyta, kad 2vnt duomenis nuskaitančios antenos dirba „pabėgusiu grafiku“ (duomenys nuskaitomi ne kas 24val (kaip numatyta), o kas maždaug 17parų. Užsakytas sistemos remontas. Kol bus sutvarkyta sistema, kai kuriuose butuose gali nesutapti faktinis karšto vandens suvartojimas su išrašomu AB „Šiaulių energija“.
Pakartotinai prašome gyventojų pastebėjus karšto vandens bei šilumos skaitiklių neatitikimus su faktu, pirmiausiai informuoti bendriją, nes priešingu atveju problemos nustatymas yra negreitas.