Kol vyksta tinklalapio atnaujinimas galimi sutrikimai ir būti klaidingai atvaizduojami duomenys.

Atsiprašome už nepatogumus.

Sveiki, keletas gyventojų informavo, kad ryte apie 5-6val.(naktį) bute šalti radiatoriai ir nėra karšto vandens.

Yra poreikis išsiaiškinti, nuo kelintos valandos karštas vanduo ir šildymas naktimis dingsta, nes šiuo metu žinoma, kad viskas atsiranda 06:10val. Mūsų namuose esančios sistemos veikia visą parą, tačiau yra tikimybė, kad naktimis nepaduodamas cirkuliacinis vanduo iš ŠE katilinės (galimai dėl noro padidinti energijos suvartojimą).

Jei kas esate pastebėję, kad naktį iki 05:00val taip pat nėra šildymo ir K.V. informuokite bendrijos el.paštu.

Tik veikdami kartu, pasieksime rezultatų (kaip su šalto vandens spaudimu 🙂 ).

Informuojame, kad nuo 2018 09m. įsigaliojo nauji netolygaus ir visiško buto nešildymo reikalavimai (juos parengė Ūkio Ministerija prie LRS). Pagal šias pataisas:

  • Butams, kurie šildosi, bet „nepasiekia namo vidurkio“ yra taikomas 0,4 koeficientas, tai yra už buto šildymą yra skaičiuojama pagal vidutinį namo šilumos kiekio 1k.m. vidurkį.;
  • Butams, kurių šilumos suvartojimas 1kv.m. yra 0 – už šildymą yra skaičiuojama pagal MAKSIMALŲ name vienam kv.m. sunaudotą šilumos kiekį;

p.s. šildant butą, atsukus reguliatorius apie 2,3-2,8 bute bus 20-20,5C. Nešildant buto, jame gali būti iki 20C – TAČIAU KAIMYNŲ SĄSKAITA…. pirmu variantu už ~60kv.m. butą mokėtumėte iki 15Eu., skaitiklio parodymams esant „0“ – apie 40Eu (pateiktas pvz. esant lauke +15 – 0C temperatūrai, tačiau lauke šąlant baudos suma didėja).