Būkime budrūs !

Gegužės 1d. apie 17:15val mūsų kieme, prie laiptų iš kiemo, iš gyventojos gyvenančios šalia esančiame name (einančios namo) buvo bandyta atimti rankinę. Kaimyninio namo gyventoją nuo apiplėšimo apgynė mūsų namų gyventojas.

Dalinamės vaikino, kuris nebe pirmą kartą (VPK info) pastebėtas  „besisukiojantis“ mūsų kieme  nuotraukomis.  VPK pateikta informacija, minėtas asmuo jiems yra žinomas dėl panašių nusikaltimų.  Kol kas jis nėra sulaikytas.

Būkime budrūs !

Dėl apskaitos prietaisų plombų pažeidimų

Po karšto vandens skaitiklių pakeitimo, jų plombavimą atliko AB „Šiaulių energija“ kontrolieriai, kurie užfiksavo (bei surašė pažeidimo protokolus), kad 5 butuose buvo  pažeistos (nuimtos) šalto vandens skaitiklių plombos apie kurių nuėmimą nebuvo informuoti UAB „Šiaulių vandenys“, nei bendrija.

Kadangi skaitikliai yra laiptinėse, bei mūsų pastatuose nėra vandens trūkumo (neapskaityto vandens kiekio), buvo susitarta, kad šių butų savininkams bus tik įspėjimai. Įprastai tokiu atveju grėstu bauda nuo 150 iki 300Eu, plius už visą laikotarpį (nuo paskutinio skaitiklių patikrinimo, kuris vyksta maždaug kas metus) būtų perskaičiuotas sunaudoto vandens kiekis, pagal normą, kuri nustatoma pagal buto plota/gyventojų skaičių.

Prašome visų butų savininkų, bei butų gyventojų, jei savarankiškai tvarkotės prie skaitiklių, ir yra pažeidžiama skaitiklio plomba, informuokite atitinkamai AB „Šiaulių energija“ ar UAB „Šiaulių vandenys“. Jei nežinote kur keiptis, informuokite bendriją el. paštu, kuri informaciją perduos atsakingiems asmenims.