AB „Šiaulių energija“ informuoja

Š.m. rugpjūčio 19-23d. Ginkūnų katilinės šilumos tinkluose bus atliekami hidrauliniai bandymai. Minėtomis dienomis nebus tiekiama šilumos energija (nebus karšto vandens).

AB „Šiaulių energija“ administracija

Aptarnavimo tarnyba 841-591268

Žeimių g. 6B namo patalpų savininkų dėmesiui

Š.m. rugpjūčio 1d., 20val., prie pirmos laiptinės (esant blogam orui I laiptinėje) vyks susirinkimas, kurio metu turime apspręsti šiuos klausimus:

  1. Dėl šilumos skaitiklių. Šildymo sezono metu, už per mėnesį bute suvartotą šilumos kiekį yra atsiskaitoma pagal kiekvienam butui įrengto šilumos skaitiklio parodymus. Kiekvienas šilumos skaitiklis turi akumuliatorių, kurie veikia apie 5-6metus, mūsų skaitikliams šie akumuliatoriai buvo keisti 2013m. Kadangi skaitikliai yra patalpų savininkų nuosavybe, todėl patys savininkai sprendžia ar keisti akumuliatorių, ar atlikti metrologines patikras, bei pasikeisti pačius skaitiklius.
  2. Dėl laiptinės laukinių durų keitimo. Laiptinių durų techninė būklė yra labai prasta, durys susilanksčiusios, ko pasėkoje ir nesandarios. Įvertinus per 2018-2019m. šildymo sezoną namo gyventojams priskaičiuota nepaskirstytą šilumos energijos kiekį, bei jį palyginus su Žeimių g. 6A namu (kuriame įrengtos sandarios durys), B namo gyventojai už bendro naudojimo patalpų šildymą sumoka apie 40proc. daugiau nei A namo gyventojai (imamas visas gyventojams paskirstytas kiekis). Vidutiniškai per mėnesį B namo gyventojai (per visus butus) sumoka apie 300Eu daugiau.
  3. Dėl programos „Saugi kaimynyste“ (gyventojų telefonų nr. skelbimo bendrijos internetiniame puslapyje). Pagal galiojančias duomenų apsaugos taisykles, gyventojų duomenys (net ir apsaugotuose slaptažodžiais svetainėse) gali būti skelbiami ar kaip kitaip atskleidžiami, tik gavus jo sutikimą.
  4. Dėl statinio aprašo patvirtinimo. Pastato aprašas kurį reikia patvirtinti yra patalpintas prie bendrijos dokumentų.
  5. Dėl butų ventiliacinių angų (ant stogo) uždengimo. Po medžio gretimame kieme nupjovimo, varnos savo lizdus pradėjo sukti ant namo stogo esančių ventiliacijų, ir pasitaiko atvejų, kad varnų suneštos šiukšlės sukrenta į ventiliacijas, taip sugadindamos ventiliatorius, gartraukius.
  6. Dėl padidinto bendro naudojimo elektros suvartojimo.
  7. Kiti klausimai (greitas važiavimas teritorijoje, galimybės įsirengti saulės jėgainę ir k.t.)